KONST / Litografier / Litografier 14819083
nr 1481 9083
Litografier
2 st, Stig Rousk. Signerad i tryckplåt, Stockholmsvyer, yttermått inklusive ram: 38x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:08:29
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr